Patim Güvende Sigortası Fiyatları

Patim Güvende Sigortası Fiyatları


Patim Güvende Sigortası fiyatları, sevimli patileri güvence altına alırken evcil hayvan sahiplerini düşünerek hazırlanmıştır. Geniş limitleriyle evcil hayvanların ihtiyaçlarını kapsamlı bir şekilde karşılar. Bu sayede evcil hayvan ebeveynleri veteriner kliniklerine binlerce lira ödemek zorunda kalmazlar. Sigorta sayesinde hem evcil hayvanlar uzman veterinerler tarafından tedavi edilir hem de evcil hayvan sahipleri yüksek tutarlı tedavilerden korkmuyor.

İçindekiler

   

  Patim Güvende Sigortası Fiyatları Ne Kadar?

  Patim Güvende Sigortası fiyatları, hastalıkların tedavi masraflarıyla karşılaştırıldığında oldukça bütçe dostudur. Sigorta fiyatları hayvanın ırkına, yaşına, cinsiyetine göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle her hayvana özel sigorta teklifi hazırlanır.

  Bütçe dostu ödeme yöntemleriyle aydan aya kendinizi yormadan ödemeleri yapabilirsiniz. Küçük ölçekli primler sayesinde evcil hayvanınızın sağlığı güvence altına alınır. Evcil hayvan sigortası yaptırmanın en iyi yanı ise minik dostunuzun her an her yerde güvende olduğunu bilmektir.

   

  Patim Güvende Sigortası Neleri Kapsar?

  Patim Güvende Sigortası geniş veteriner kliniği ağıyla birçok sağlık hizmetini kapsıyor. Acil durumlar, 3. Şahıslara verilen hasarlar, evcil hayvanın kayıp durumu sigortanın kapsamı altındadır. Sigortanın teminatları şöyledir:

  • Acil tedavi limiti – 10.000 TL
  • Şahıs mali sorumluluk limiti – 10.000 TL
  • Kayıp ilanı ve ödülü limiti – 500 TL

  Tüm bunlara ek olarak poliçenize yeni teminatlar ekletebilirsiniz. Bu teminatlar için bir miktar daha ödeme yapmanı gerekecektir ancak evcil hayvanınız kapsamlı bir şekilde güvence altına alınmış olacaktır. Ek primle eklenebilen Pati Plus teminatları şöyledir:

  • Yatışlı tedavi – 5.000 TL
  • Kanser tedavisi – 5.000 TL
  • Veteriner muayenesi – 5.000 TL
  • Ameliyat – 5.000 TL
  • Yaralanma ve hastalıklar – 5.000 TL
  • Röntgen, ultrason, mri, bt taramaları – 5.000 TL

  Pati Plus’ın kapsamları görüldüğü gibi daha kapsamlıdır. Evcil hayvanların yaşadığı ağır rahatsızlıklar bu sayede sıfır masrafla tedavi edilebilir. Teşhis aşamasında gerekli olan röntgen, ultrason vb. çekimlerinden yatarak tedaviye kadar geniş limit aralıklarından faydalanılabilir.

  - Patili Sigorta

  Başa dön

  Son Gönderiler

  Kedi Zehirlenmesi Belirtileri Nelerdir?
  Kedi Zehirlenmesi Belirtileri Nelerdir?

  İnsanlarda olduğu gibi hayvanlar üzerinde de gıda ve başka sebeplerde dolayı zehirlenme görülmektedi..

  Devamını oku
  Köpekler Neden Kaşınır?
  Köpekler Neden Kaşınır?

  Köpeklerin ara sıra kendini kaşıması normal karşılanan bir durumdur. Bazen öyle bir kaşınırlar ki kö..

  Devamını oku
  Kediler Neden Gastrit Olur?
  Kediler Neden Gastrit Olur?

  Kedilerde gastrit en sık görülen mide rahatsızlıklarından birisidir. Bu nedenle kedi sahipleri kedil..

  Devamını oku