Yuvam Sigortası

Yuvam Sigortası Evcil Hayvan Asistans Hizmeti, yuvasında evcil hayvan besleyenlerin masrafların belli bir kısmını güvence altına almak için hazırlanmıştır. Birçok hizmeti ücretsiz olarak veren Yuvam Sigortası, ücretsiz hizmetler bitirildiğinde anlaşmalı veteriner kliniklerinde ve evcil hayvan dükkanlarında %20’ye varan indirimler sağlamaktadır. Evcil Hayvan Asistans Hizmeti veteriner hekim muayenesinden, pet konaklamaya kadar pek çok farklı konuda hizmeti bünyesinde barındırır.

Teklif Al

Yuvam Sigortası Neleri Kapsar?

Yuvam Sigortası, konutunuza güvence altına alabilmek için pek çok farklı konuda teminat sağlıyor. Yuvamızda yaşayan evcil hayvanları da düşünen Yuvam Sigortası, evcil hayvanları güvence altına alabilmek için Evcil Hayvan Asistans Hizmeti teminatını bünyesinde barındırıyor. Evcil Hayvan Asistans Hizmeti, minik dostlarımızın birçok ihtiyacını karşılıyor.

Veteriner Hekim Muayenesi

Evcil Hayvan Asistans Hizmeti sigortalanan hayvan için yılda 1 kez ücretsiz veteriner hekim muayenesi imkanı veriyor. Ücretsiz muayeneyi kullanıldıktan sonra anlaşmalı veteriner kliniklerinde muayeneye devam edilirse Yuvam Sigortası olanlar %20’ye varan indirimlerden yararlanabiliyor.

Bakım

Evcil dostlarımızın bakımı çok önemlidir. Düzenli olarak bakımları yapılırsa bazı hastalıkların önüne geçilmiş olur. Böylece can dostunuz kendini daha temiz, sağlıklı ve mutlu hisseder. Yuvam Sigortası Evcil Hayvan Asistans Hizmeti kapsamında yılda 1 defa tırnak kesimi, göz temizliği, kulak temizliği yaptırabilirsiniz.

Parazit ve Pire Tasması

Parazit ve pireler minik dostlarımızın en fazla rahatsız oldukları durumlardandır. Özellikle parazitler onların kolayca hasta olmasına sebep olabilir. Parazit ve pirelerden korunabilmek için tasma takmak oldukça etkili bir çözümdür. Yuvam Sigortası, yılda 1 defa parazit ve pire tasmasını ücretsiz olarak verir.

Pet Konaklama

Konaklama mekanlarının büyük bir çoğunluğu evcil hayvanları misafir etmemektedir. Bu nedenle evcil hayvan sahipleri başka bir şehre seyahat ettiklerinde veya tatile gitme kararı aldıklarında çok zorlanırlar. Minik dostlarını kalması için akraba veya ailelerine bırakırlar. Bu duruma çözüm sunan Yuvam Sigortası, Evcil Hayvan Asistans Hizmetini poliçesine ekletmiş herkes için yılda üç defa ücretsiz konaklama hizmeti sunmaktadır.

yuvam sigorta teminatları

Yuvam Sigortası Teminatları

Yuvam Sigortası Evcil Asistans Hizmeti ile artık minik dostunuzun sağlığı, bakımı ve konaklaması teminat altında. Yuvam Sigortası'nın evcil dostlara özel hazırlamış olduğu ücretsiz teminatlar şu şekildedir:

 • Veteriner hekim muayenesi – yılda 1 defa
 • Tırnak kesimi – yılda 1 defa
 • Göz temizliği – yılda 1 defa
 • Kulak temizliği – yılda 1 defa
 • Parazit tasması – yılda 1 defa
 • Pire tasması – yılda 1 defa
 • Pet konaklama – yılda 3 defa
Patili Sigortayı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
En kısa sürede uzmanlarımız tarafından dönüş sağlanacaktır.

Yuvam Sigortası S.S.S

Evcil Hayvan Asistans Hizmeti, Yuvam Sigortası olan kişilerin evcil hayvanlarının sigorta teminatları kapsamı altında anlaşmalı veteriner kliniklerden ücretsiz hizmet almalarını sağlayan hizmettir.

Yuvam Sigortası Evcil Hayvan Asistans Hizmeti aşağıdaki özellikleri kapsar;

 • Veteriner hekim muayenesi – yılda 1 defa
 • Tırnak kesimi – yılda 1 defa
 • Göz temizliği – yılda 1 defa
 • Kulak temizliği – yılda 1 defa
 • Parazit tasması – yılda 1 defa
 • Pire tasması – yılda 1 defa
 • Pet konaklama – yılda 3 defa

Evcil hayvanlara yönelik olan bu hizmet; kedi, köpek, kuş, balık, kemirgen ve sürüngen gibi evcil hayvanları kapsamaktadır.

Evcil Hayvan Asistans Hizmeti’ni Yuvam Sigortası poliçesine ek 30 TL ödeme yaparak sahip olabilirsiniz.

Evcil Hayvan Asistans Hizmeti ile sunulan ücretsiz hizmetlerin dışındaki tüm unsurlar için Türkiye Veteriner Hekimler Birliği Taban Fiyat Tarifesi esas alınıyor. Sigortalılar, anlaşmalı veteriner kliniği ve evcil hayvan dükkanlarında yüzde 20’ye varan indirimlerden faydalanabilir.