Hakkımızda

Patili Sigorta, evcil hayvanların sağlığını güvence altına alırken evcil hayvan sahiplerine kolaylık sağlayabilmek için kurulmuştur. Pati Sigortası, Can Dostum Sigortası, Sevimli Dostum Sigortası, Neşeli Patiler Sigortası gibi Türkiye’nin önde gelen sigorta firmalarıyla çalışmaktadır.

Patili Sigorta’nın amacı sevimli dostlarımızın her an profesyonel sağlık desteği almasını sağlamak, maddi şartlar sebebiyle tedavi aksaklıklarının önüne geçmektir. Veteriner kliniklerinde yaptırılan bazı tedavilerin ücretleri binlerce lirayı bulurken Patili Sigorta, her bütçeye uygun sigorta planları sunmaktadır.

Siz de Patili Sigorta’nın avantajlı dünyasından faydalanmak için birçok farklı özellik barındıran sigorta planlarını inceleyebilirsiniz.Uygun bulduğunuz sigorta planı için teklif alabilirsiniz. Teklifler SigortaFlex Sigortacılık tarafından değerlendirilip size gereken dönüş yapılacaktır. Sigorta alımınız kesinleştiğinde hizmetler SigortaFlex Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından poliçelendirilecektir.

İletişim Bilgileri

Adres : 19 Mayıs Mahallesi, Sümer Sokak, Zitaş İş Merkezi C2 Blok K:4 No:12 Kozyatağı Kadıköy / İstanbul