Kullanıcı Sözleşmesi

Patilisigorta.com Kullanıcı Üyelik Sözleşmesi

  1. Patilisigorta.com SigortaFlex Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından işletilmektedir. Sitemize olarak sitemizden sipariş verirken üye olmuş olursunuz
  2. Bilgileriniz sitemizde müşteri ve evcil hayvan sahibi profili belirlemek amacıyla kullanılabilecektir.
  3. Patilisigorta.com üyemiz olarak poliçenizle alakalı işlemleri yapabilirsiniz. Üyelere özel indirimlerden ve fırsatlardan faydalanabilirsiniz
  4. Patilisigorta.com üyelik bilgilerinizi siz ve evcil hayvanlarınız ile alakalı ya da sitemizle alakalı tanıtım, kampanya ve duyuruları yapmak, evcil hayvanınızı mutlu etmeniz için gerekli bilgileri ulaştırmak gibi amaçlarla kullanabilir.
  5. Patilisigorta.com tarafından belirlenen kullanıcı ve evcil hayvan sahibi profilleri isim ve soyad gibi özel bilgiler haricinde işbirliği içinde olduğu kuruluşlara doğrudan reklam, tanıtım pazarlama yapmak, istatistiksel analiz yapmak amacıyla ve benzeri amaçlarla kullanılabilecektir.
  6. Üyelik bilgileri ve kişisel bilgileriniz sizin kontrolünüzde olup sadece sizin tarafından düzenlenebilmektedir . Patilisigorta.com olarak ya da başka bir üye bilgilerinize ulaşamaz veya değiştiremez. Biz her türlü güvenlik sistemlerini uygulamaktayız ve rutin olarak test etmekteyiz. Fakat sitemize yapılan bir saldırı sonucu sizin veya bizim uğrayabileceğimiz zarar durumunda Patilisigorta.com sorumlu değildir.
  7. Kredi kartı bilgileriniz sistemimizde kayıtlı tutulmamaktadır.
  8. Patilisigorta.com’u kullanarak, Üyelik Sözleşmesi’ni kabul etmiş sayılırsınız.