Kedi Sigortası

En iyi kedi sigortası için
karşılaştırın

Kedi Sigortası, kedinizin bir hastalık veya yaralamandan sonra en iyi şekilde iyileşmesini sağlar

Yaralanmalarda yalnız değilsiniz

Kaza ve yaralanma anlarında veteriner ağından size en yakın veterinere giderek kedinizi en hızlı şekilde sağlığına kavuşturabilirsiniz.

Tedavi masrafları artık korkutmuyor

Yüksek tedavi masraflarında sigorta devreye girerek finansal yükünüzü hafifletiyor.

Maksimum fayda

Kedi sigortası, kedilerin tüm sağlık sorunları göz önünde bulundurulup maksimum fayda sağlamak için oluşturulmuştur.

Kedi Sigortası Özellikleri

7/24 online destek

Test ve tanı

Kolayca ulaşılabilir klinikler

Profesyonel bakım desteği

Kaza ve yaralanmalar

Kayıp anında tam destek

Hasarlar dahil

Uzman veterinerler

Diş sorunları

İlaç ve ekipmanlar

Kedi Blog

Kedi blog içerisinde kedileriniz için faydalı bilgiler bulabilirsiniz

Kedi Zehirlenmesi Belirtileri Nelerdir?
Kedi Zehirlenmesi Belirtileri Nelerdir?

İnsanlarda olduğu gibi hayvanlar üzerinde de gıda ve başka sebeplerde dolayı zehirlenme görülmektedi..

Devamını oku
Kediler Neden Gastrit Olur?
Kediler Neden Gastrit Olur?

Kedilerde gastrit en sık görülen mide rahatsızlıklarından birisidir. Bu nedenle kedi sahipleri kedil..

Devamını oku
Kediler Korona Bulaştırır Mı?
Kediler Korona Bulaştırır Mı?

Tüm dünyayı etkisi altına almış olan korona virüsün kedilere de bulaşıyor olması kedi sahiplerini bi..

Devamını oku

Kedi Sigortası S.S.S

Kedilere ve bir çok evcil hayvana şuan sigorta yapılmaktadır.Kedi sigortasından fiyat teklifi almak için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Kedi sigortası aşıları, önceden var olan hastalıkları, acil olmayan bakım ve tedavileri karşılamamaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi için sigorta sağlayıcısı şirketlerle iletişime geçebilirsiniz. Sigortanın kapsamı dışı olan tüm konular poliçede açık bir şekilde belirtilecektir. Poliçeniz başlamadan önce kapsam alanını iyice incelemenizi önemle rica ederiz.

Sigorta poliçesindeki fiyatı etkileyecek temel unsurlar kedinin yaşı, genetik rahatsızlıkları ve cinsiyetidir. Kedinin cinsi direkt olarak fiyatı etkilemese de birçok yaygın genetik rahatsızlığı bulunan cins ise fiyat bu nedenden dolayı etkilenecektir. Teklif al butonuna tıklayarak size özel kedi sigortası fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Sezaryenle doğum masrafları sigorta tarafından karşılanmazken bazı durumlarda veteriner hakim acil bir şekilde doğuma cerrahi müdahalede bulunabilir ve sigorta bu masrafı karşılar. Belirttiğimiz gibi istisnai durumlarda sigorta devreye girecektir.

Normal bir şekilde kedinizin doğum masrafları için sigortadan herhangi bir ödeme alamazsınız. Konu hakkında daha detaylı bilgiyi sigorta sağlayıcılarından öğrenebilirsiniz.

Kedi sigortası fiyatları sigorta sağlayıcısı şirkete göre değişiklik göstermektedir. Şirketler sunmuş oldukları hizmetlere göre farklı fiyattaki sigorta planları sunmaktadır. Teklif Al butonuna tıklayarak size özel teklifi öğrenebilirsiniz. Fiyat-hizmet kıyaslaması yaparak hangi sigortayı alacağınıza karar verebilirsiniz.

Kedi sigortası fiyatları, tedavi masraflarının yanında oldukça makul düzeydedir. Kedi sigortası yaptırarak veteriner masraflarından ciddi oranda tasarruf edebilirsiniz. Acil durumlarda bütçeniz yeterli olmadığı için tedavi yarım kalmaz; kediniz eski sağlığına kavuşana kadar en iyi kliniklerde tedavileri yaptırabilirsiniz. Kedinize bir şey olduğunda hemen tedavi ettirebileceğinizi bilmek huzura kavuşmanızı sağlayacaktır. Kayıp, 3. şahıs mesuliyeti, acil sağlık durumlarında cebinizi değil yalnızca kedinizi düşünmeniz rahatlığını yaşarsınız.

Kedinizin dişlerinde kaza, kavga, yabancı cisim, yüksekten düşme gibi sebeplerden ötürü sorunlar oluştuysa kedi sigortası kapsamına anlaşmalı veteriner kliniklerinde uygum görülen tedaviyi yaptırabilirsiniz. Acil durumlar dışındaki diş tedavileri kedi sigortası kapsamında değildir. Bu durumda tüm masrafları sizin karşılamanız gerekir.

Kediniz kaybolduğunda hızlıca bulmak için kayıp arama ilanı bastırmak, bulan kişiye ödül vermek gibi masraflara girebilirsiniz. Kayıp arama ilanı ve ödül teminatı masrafları belirli bir limite kadar kedi sigortası tarafından karşılanır. Karşılama limiti sigorta sağlayıcısı şirkete göre değişkenlik göstermektedir.

Mikroçip, hayvanlar için kullanılan bir elektronik tanımlama yöntemidir. Bu işlem sayesinde evcil hayvanlar kayıt altına alınarak kimlik kazandırılır. Kedilere sigorta yapılabilmesi için mikroçip takılması gerekir. Mikroçip taktırma işlemini satın almış olduğunuz kedi sigortasının anlaşmalı olduğu veteriner kliniklerinde ücretsiz yaptırabilirsiniz. Kedinizde zaten mikroçip bulunuyorsa mikroçip numarasını sigorta sağlayıcısına bildirmeniz yeterli olacaktır.

Sebebi her ne olursa olsun kedinizin hayatını kaybetmesi kedi sigortasının teminatlarının kapsamı dışındadır. Kediniz hayata gözlerini yumduğunda sigorta şirketinden herhangi bir ödeme ve hizmet bekleme hakkınız bulunmamaktadır. Konuyla ilgili detaylı bilgiyi karar vermiş olduğunuz sigorta şirketinden isteyebilirsiniz.

Evcil hayvanınız herhangi birine saldırıp zarar verdiğinde veya 3. şahısların eşyalarında hasar oluşturduğunda kedi sigortası devreye girerek oluşan maddi zararları karşılamaktadır. Karşılanan hasarın limiti seçmiş olduğunuz sigorta şirketine göre değişkenlik gösterecektir. Poliçenizde yazılı olan 3. şahıs mesuliyet maddesini dikkatlice incelemelisiniz.